Автошкола Сéntral
Центральна автошкола у Дніпрі

Автошкола у Дніпрі Навчання Теорії
Онлайн та офлайн
Автошкола в Днепре Навчання практики
Сучасні обладнані
автомобілі
Автошкола Дніпро Легке навчання
Грамотні та ввічливі
спеціалісти
Записатися
logo Сéntral

Нами розроблено та підготовлено програму навчання та методичні посібники, які допоможуть тобі максимально швидко та ефективно розбиратися в ПДР.

Ми подбали про те, щоб навчання було максимально комфортним і насолоджуючись. Тому ти можеш для себе вибирати займатися в класі або онлайн, не виходячи з дому.

Викладачі та інструктори автошколи CENTRAL є спеціалістами своєї справи, крім того, що знають досконало ПДР і все про безпечне та грамотне пересування. Можуть це донести у доступній формі та знайти індивідуальний підхід до кожної людини

Про Нас

Офіс автошколи у самому центрі міста з чудовою транспортною розв'язкою – у ТЦ «Приозерний» (вулиця Боброва, 1).

Надаємо світлий комфортний робочий клас, де будемо чекати за відповідним для Вас графіком - у будній або у вихідний, днем або ввечері, онлайн або офлайн.

Відповімо в будь-який час на питання, що Вас цікавлять, але, ніч залишимо для накопичення енергії.

Наші Переваги

компетентні та ввічливі викладачі теорії та практики

сучасні, комфортні автомобілі

доброзичливий та комунікабельний адміністратор.

добре обладнаний, комфортабельний клас.

Автошкола у Дніпрі
Автошкола у Дніпрі

Наші Послуги

 • Заняття онлайн
  Заняття онлайн
 • Категорія В
  Категорія В
 • Категорія А
  Категорія А
 • Категорія А1
  Категорія А1

Навчання на отримання посвідчення водія починається звичайно ж з теоретичного курсу - це основа і база яку кандидат у водії повинен освоїти. Ми навчимо тебе дотримуватись правил на дорозі за допомогою розбору реальних ситуацій на лекціях. Теоретичний курс можна проходити онлайн, не виходячи з дому, у класі або навіть комбінувати.

Нами розроблена та підготовлена програма навчання та методичні посібники, які допоможуть тобі максимально швидко та ефективно розбиратися у ПДР та закріплювати отримані знання на заняттях опрацюванням домашніх завдань.

Викладачі автошколи CENTRAL не залишать тебе без відповіді та підготують тебе до складання іспиту за правилами дорожнього руху. Ми віримо у своїх учнів та налаштовуємо до складання іспиту з першого разу.

Для того щоб отримати посвідчення водія, необхідно мати навички керування транспортним засобом, крім знань теорії. Для цього ми організували для тебе практичний курс на спеціально обладнаних і комфортабельних автомобілях, як з механічною коробкою передач, так і з автоматичною коробкою передач. Спочатку навички відточуються на майданчику, після чого перші виїзди до міста йдуть нескладними маршрутами, щоразу з ускладненням завдання.

Наші ціни

Курс теорії правил дорожнього руху
Теорія
4900₴

Курс теорії правил дорожнього руху

Практичний курс Механічна Коробка Передач
Практика МКП
500₴

Практичний курс
Механічна Коробка Передач

рактичний курс Автоматична Коробка Передач
Практика АКП
550₴

Практичний курс
Автоматична Коробка Передач

Подарунковий сертифікат
Подарунковий сертифікат
от 5300₴

Подарункові сертифікати
3х видів

Оплату за теоретичним курсом можна поділити на кілька платежів. Додаткових платежів немає, крім літератури за якою ти займатимешся і можеш її придбати у нас у школі, але це ми залишили на твій розсуд.

Навчання теорії триває 2,5 – 3 місяці.Життя всередині автошколи

Галерея